Haber Detayı
07 Mayıs 2020 - Perşembe 21:20 Bu haber 507 kez okundu
 
Çalık'tan Anneler İçin Dayanışma Askısı
Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık, yaklaşan Anneler Günü öncesi bir çağrıda bulundu. Başkan Mehmet Murat Çalık, Beylikdüzü Belediyesi’nin ihtiyaç sahibi vatandaşlar için başlattığı ‘Dayanışma Askısı’ kampanyasının Anneler Günü’ne özel yenilendiğini duyurdu. Başkan Çalık sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı çağrıda; “Gelin bu birkaç gün, yardımlarınızı, büyük fedakârlıklarla evlatlarını büyüten annelerimiz için yapın. Biz de Beylikdüzü’ndeki ihtiyaç sahibi annelere bu yardımlarınızı ulaştıralım.” ifadelerini kullandı.
- Haberi
Çalık'tan Anneler İçin Dayanışma Askısı

Yaklaşan Anneler Günü öncesi Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık, sosyal medya hesaplarından bir çağrıda bulundu. Başkan Mehmet Murat Çalık, Beylikdüzü Belediyesi’nin ihtiyaç sahibi vatandaşlar için başlattığı ‘Dayanışma Askısı’ kampanyasının Anneler Günü’ne özel yenilendiğini duyurdu. “Haydi Beylikdüzü, göster vefanı!” diyerek vatandaşları kampanyaya katkıda bulunmaya davet eden Başkan Çalık; “Bu zor dönemde Beylikdüzü’nde imkân sahipleri ile ihtiyaç sahiplerini Dayanışma Askısı kampanyamızla buluşturduk. Bu pazar Anneler Günü’nü kutlayacağız. Gelin bu birkaç gün, yardımlarınızı, büyük fedakârlıklarla evlatlarını büyüten annelerimiz için yapın. Biz de Beylikdüzü’ndeki ihtiyaç sahibi annelere bu yardımlarınızı ulaştıralım. Bizleri var eden, annelerimizdir. Bu vesileyle tüm annelerin Anneler Günü’nü şimdiden kutluyor, özverileri ve emekleri için şükranla ellerinden öpüyorum.” ifadelerini kullandı. 

 

“Dayanışma Askısı” İle Binlerce Vatandaşa Ulaşıldı

 

Koronavirüs sürecince birlik, beraberlik ve yardımlaşma ruhunu pekiştirerek, ihtiyaç sahiplerinin yüzünü güldüren “Dayanışma Askısı” belediye ekipleri tarafından ilçe genelindeki 260 marketin çıkışlarına yerleştirildi. Online olarak da devam eden kampanyaya kısa sürede yüzlerce kolilik erzak bırakıldı. Vatandaşların, ihtiyaç sahibi komşuları için askıya bıraktığı erzakları tasnifleyip kolileyen belediye ekipleri ise aynı titizlikle oluşturulan kumanyaları ihtiyaç sahiplerine ulaştırdı. 

 
Kaynak: Editör:
Etiketler: Çalık'tan, Anneler, İçin, Dayanışma, Askısı, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı