Haber Detayı
15 Nisan 2020 - Çarşamba 16:09 Bu haber 1106 kez okundu
 
BEYLİKDÜZÜ KOMŞUSUNA ONLİNE YARDIM YAPABİLECEK
Beylikdüzü Belediyesi’nin Koronavirüs salgını sürecinde ihtiyaç sahibi vatandaşlar için başlattığı ve büyük yankı uyandıran ‘Dayanışma Askısı’ kampanyasında online dönem başladı. İlk başladığı günden bu yana toplamda 566 haneye erzak kolisi ulaştırılan kampanyada vatandaşlar anlaşmalı alışveriş siteleri ve uygulamalardan kendileri için alışveriş yaparken komşuları için de bağışta bulunabilecek.
BEYLİKDÜZÜ Haberi
BEYLİKDÜZÜ KOMŞUSUNA ONLİNE YARDIM YAPABİLECEK

Beylikdüzü Belediyesi virüsle mücadele sürecinde yaptığı yenilikçi hizmetlere bir yenisini daha ekledi. Belediye tarafından alışverişleri bağışa dönüştürerek toplumsal dayanışmayı büyütmek amacıyla başlayan ve başladığı günden bu yana 566 haneye ulaşan ‘Dayanışma Askısı’ online alışverişlere de açılacak. Vatandaşlar kendilerine en yakın marketlerin yanı sıra, internet üzerinden yapacakları alışverişlerde de ilçedeki ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak istedikleri ürünleri Beylikdüzü Belediyesi Gıda Bankası adresine gönderebilecek. 

 

Komşunuza Bağış Bir Tık Ötede 

 

Beylikdüzü Belediyesi’nin dayanışma ruhunu perçinleyen ‘Dayanışma Askısı’ kampanyasının online döneminde askıya bağış yapmak isteyen fakat markete gitmeye çekinen vatandaşlar internetten kendileri için alışveriş yaparken ‘Askı’ için de sepet oluşturabilecek. Vatandaşların sanal market sitelerinde, bağış yapmak istenilen ürünleri satın aldıktan sonra, ‘Alıcı’ kısmına Beylikdüzü Belediyesi Gıda Bankası’nı, teslimat adresine de yine Gıda Bankası adresini yazmaları yeterli olacak. Yapılan yardımlar ekiplerce ihtiyaç sahiplerine ulaştırılırken bağışların belediyeye ulaşıp ulaşmadığını, ürün ve tarih bilgilerini   dayanismaaskisi@beylikduzu.istanbul  adresine mail atarak teyit edebilecek. Vatandaşlar detaylı bilgiye ulaşmak içinse www.beylikduzu.istanbul adresini ziyaret edebilir veya 444 09 39 No’lu Çağrı Merkezi ile iletişime geçebilir. 

Online Market Alışveriş Platformları 

Migros Sanal Market, Carrefour Online Market, Getir, İstegelsin, CepteŞOK Market, Banabi

 

Teslimat Adresi 

Beylikdüzü Belediyesi Gıda Bankası, 

Yakuplu Mah. Lalezar Sok. No:4/1 (Dükkan)

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: BEYLİKDÜZÜ, KOMŞUSUNA, ONLİNE, YARDIM, YAPABİLECEK,
Yorumlar
Haber Yazılımı