Haber Detayı
16 Mayıs 2013 - Perşembe 16:38 Bu haber 1328 kez okundu
 
Akiller Beylikdüzü'nde de Protestoyla Karşılaştı
Akiller Grubu Beylikdüzü ilçesinde protesto edildi
ARŞİV Haberi
Akiller Beylikdüzü'nde de Protestoyla Karşılaştı

İSTİKLAL MARŞI OKUNURKEN AYAĞA KALKMADILAR

Akiller Grubunun oturduğu masa ve kürsüde Türk Bayrağının olmaması ve programa saygı duruşu yapılmadan başlanmasına tepki gösteren öfkeli  kalabalık hep bir ağızdan İstiklal marşımızı okumaya başladı. 

 

İstiklal marşımızın okunduğu esnada Akil insanlar heyetinin, oturmayı tercih etmesi üzerine  ortalık daha da çok gerginleşti  bazı vatandaşlar tarafından Türk bayrağı kürsüye asıldı. Akil insanların, İlçe Kaymakamı'nın da aralarında bulunduğu Beylikdüzü İlçesi mülki idarecileri ile salonda bulunan  bazı vatandaşların İstiklal Marşı okunduğu esnada oturdukları görüldü.

 

Beylikdüzü İlçe Kaymakamı  Ahmet Mesut Demirkol, Beylikdüzü Belediyesi Başkan Yardımcısı İsmail Yalçın, AK Parti Beylikdüzü İlçe Başkanı İbrahim Bülbüllü, Av.Ercan Ay, Bizimkent  Dernek Başkanı Nusret Yılmazer, Beylikdüzü Sahil Mahallesi Muhtarı Yusuf Yakup Kendir,  Aras Marmara Vakfı ve Beylikdüzü eski Belediye Başkanı Vehbi Orakçı ayağa kalkmayanlar arasındaydılar. Düşünce ve görüşlerin dile getirildiği, üç saati aşkın süren toplantıda  zaman zaman karşılıklı sataşmaların olduğu toplantı, olaysız bir şekilde sona erdi. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Akiller, Beylikdüzü'nde, de, Protestoyla, Karşılaştı,
Yorumlar
Haber Yazılımı